Football Fixtures | Sky Sports



Podbeskidzie Bielsko-Biala


0


0


00:00



TBC




Cracovia


0


0


14:00



Piast Gliwice




Jagiellonia Bialystok


0


0


19:00



Lech Poznan




Gosport Borough


0


0


15:00



Harrow Borough




Hartley Wintney


0


0


15:00



Salisbury FC




Hayes & Yeading


0


0


15:00



Truro City




Merthyr Town


0


0


15:00



Walton Casuals




Poole Town


0


0


15:00



Hendon




Swindon Supermarine


0


0


15:00



Dorchester




Taunton


0


0


15:00



Metropolitan Police




Tiverton Town


0


0


15:00



Farnborough




Weston-s-Mare


0


0


15:00



Wimborne Town




Ashton Utd


0


0


15:00



Mickleover Sports




Atherton Collieries


0


0


15:00



Stalybridge




Basford United


0


0


15:00



Bamber Bridge




FC United of Manchester


0


0


15:00



Stafford Rangers




Gainsborough Trinity


0


0


15:00



Witton Albion




Grantham


0


0


15:00



Lancaster City




Hyde


P


P


15:00



Whitby Town




Scarborough Athletic


0


0


15:00



Nantwich Town




South Shields


0


0


15:00



Matlock Town




Warrington Town


0


0


15:00



Radcliffe




AFC Telford United


0


0


15:00



Gateshead




Bradford P A


P


P


15:00



Boston United




Curzon Ashton


0


0


15:00



Farsley




Gloucester


0


0


15:00



Blyth Spartans




Guiseley


0


0


15:00



Hereford FC




Kidderminster Harriers


P


P


15:00



Alfreton Town




Leamington


P


P


15:00



Darlington




Southport


0


0


15:00



Chorley




Spennymoor Town


0


0


15:00



Chester FC




York City


0


0


15:00



Brackley Town




Bishops Stortford


0


0


15:00



Cheshunt




Bognor Regis Town


0


0


15:00



East Thurrock United




Bowers & Pitsea


P


P


15:00



Kingstonian




Corinthian Casuals


0


0


15:00



Enfield Town




Haringey Borough


0


0


15:00



Cray Wanderers




Hornchurch


0


0


15:00



Carshalton Athletic




Horsham


0


0


15:00



Brightlingsea Regent




Leatherhead


0


0


15:00



Folkestone Invicta




Margate


0


0


15:00



Worthing




Merstham


0


0


15:00



Wingate & Finchley




Potters Bar Town


0


0


15:00



Lewes




Gil Vicente


0


0


15:30



Tondela




Maritimo


0


0


15:30



Portimonense




Sporting Lisbon


0


0


20:30



FC Porto




Billericay Town


0


0


15:00



Havant and Waterlooville




Braintree Town


0


0


15:00



Dorking Wanderers




Dartford


0


0


15:00



Bath City




Dulwich Hamlet


0


0


15:00



Chippenham Town




Eastbourne Borough


0


0


15:00



Chelmsford




Hungerford Town


0


0


15:00



Concord Rangers




Maidstone Utd


0


0


15:00



Hemel Hempstead




Oxford City


0


0


15:00



Tonbridge Angels




Slough


0


0


15:00



Welling United




St Albans


0


0


15:00



Ebbsfleet United




Cardiff Metropolitan University


0


0


14:30



Flint Town United




Cefn Druids


0


0


14:30



Penybont




Haverfordwest County


0


0


14:30



Caernarfon Town




Newtown AFC


0


0


14:30



Bala Town FC




Barry Town


0


0


17:15



Connah’s Quay Nomads




Cercle Brugge KSV


0


0


15:15



AA Gent




KFCO Beerschot-Wilrijk


0


0


17:30



Sint-Truidense VV




Mechelen


0


0


17:30



KV Kortrijk




Standard Liege


0


0


19:45



Club Brugge




Falkenberg


0


0


14:00



Orebro




Mjondalen


0


0


17:00



Brann




Molde


0


0


19:30



Bodo/Glimt




Aris Salonika


0


0


16:15



Apollon Smyrnis




Olympiakos FC


0


0


18:30



Atromitos Athens




Cosenza


1


1


13:00



Cittadella




Cremonese


0


0


13:00



Venezia




Monza


P


P


13:00



Vicenza




Postponed : Other



Reggiana


0


1


13:00



Chievo




Salernitana


1


0


13:00



Pisa




Virtus Entella


0


0


14:00



Reggina




Frosinone


0


0


17:00



Ascoli




FC Midtjylland


0


0


15:00



OB Odense




Ujpesti Football Club


0


0


16:00



Mezokovesd Zsory




Puskas FC


0


0


18:30



MTK Budapest




Longford Town


0


0


19:30



Cobh Ramblers




Cliftonville


0


0


15:00



Glentoran




Larne


0


0


15:00



Dungannon Swifts




Linfield


0


0


15:00



Carrick Rangers




Warrenpoint Town


0


0


15:00



Crusaders




Glenavon


0


0


17:30



Portadown


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *